15 серпня 2020

На контролі у депутатів облради питання охорони здоров’я

середа, 22 липня 2020, 10:03

Депутатські запити, які вносяться обласними обранцями на розгляд у сесійну залу, є важливими та актуальними для громадськості краю. Серед пріоритетних – питання галузі охорони здоров’я.

Так, Мирослав Білецький у своїх запитах затребував від виконавчої влади надання інформації з двох питань. Найперше – щодо забезпечення лікарськими засобами для лікування онкохворих пацієнтів та про розподіл таких медпрепаратів у межах районів області у 2020 році, відтак – стосовно лікування пацієнтів з рідкісними (орфанними) захворюваннями.

Денис Ман просить виділити кошти для проведення капітального ремонту Перечинської центральної районної лікарні (заміна вікон та дверей).

Підтримані у сесійній залі документи направлені на розгляд облдержадміністрації. Про результати їх розгляду буде повідомлено і обласну раду, і названих депутатів у визначений законодавством термін.

Пресслужба облради