08 грудня 2021

Питання галузі освіти – пріоритетні у депутатських запитах

Середа, 22 липня 2020, 14:38

На пленарному засіданні 18-ї сесії Закарпатської обласної ради підтримано низку депутатських запитів, у яких чимало питань щодо освітньої галузі краю. Зокрема, про будівництво нових та реконструкцію вже існуючих шкіл.

Так, Олексій Баранюк у сесійній залі озвучив запит стосовно виділення коштів із обласного бюджету для будівництва додаткового корпусу Кольчинської ЗОШ І-ІІІ ступенів Мукачівського району і включення зазначеного проєкту до пропозицій фінансування у 2021 році за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку. Депутат наголосив, що наразі у школі бракує декілька важливих навчальних приміщень, а також спортзалу, медпункту, актового залу, їдальні.

Василь Дем’янчук також, до речі, в усній формі звернувся про виділення коштів для проведення реконструкції приміщення Широколузької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, що на Тячівщині.

Інший депутатський запит щодо реалізації проєкту з будівництва ЗОШ І-ІІІ ступенів в селі Кам’яниця Ужгородського району надійшов від Мирона Помпеля. Депутат, серед іншого, наголошує, що школярі з довколишніх сіл: Кам’яниця, Невицьке та Гута змушені навчатися у пристосованих приміщеннях.

Про виділення коштів для реконструкції навчального корпусу з прибудовою спортивного залу для Закарпатського обласного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Красного поля клопоче депутатка Інгрід Турис.

Усі запити скеровані у відповідні інстанції для предметного розгляду та вирішення по суті.

Пресслужба облради


На головну  Мапа   e-mail: admin@zak-rada.gov.ua Вгору