На Закарпатті шукають прихисток вимушені переселенці із Донеччини

Сьогодні, 26 серпня, керуюча справами і депутатка Закарпатської обласної ради Мирослава Ливч провела робочу зустріч із заступником міського голови Покровської міської ради Донецької області Олегом Флоровим та начальником відділу з питань розвитку приєднаних територій міськради Оленою Носач.

Метою візиту представників Донеччини є налагодження контактів та пошук житла для переселенців, які змушені будуть виїхати із міста у зв’язку із російською агресією. Наразі потрібно евакуювати понад 20 тисяч людей. Посадовці розповіли, що бюджет міста «просів» на 40%, багато коштів спрямовуються на оборонні заходи. Взимку у місті буде надзвичайно важко проживати, адже уже наявні проблеми із газо-, водо,- та електропостачанням.

Мирослава Ливч розповіла про те, як закарпатська влада врегульовує питання із розміщення переселенців, створення комфортних умов для проживання, а також у яких громадах є така можливість. Зокрема вона зауважила, що у Виноградівському геріатричному пансіонаті уже знайшли прихисток вимушено переміщені особи із інвалідністю із міста Покровська. У ході розмови Мирослава Михайлівна надала контакти голів громад краю, окремим із них особисто зателефонувала та попросила про допомогу гостям із Донеччини. Посадовці Із Покровська розповіли про своє чудове місто, про те, що саме тут певний час проживав композитор Микола Леонтович та створив свою славетну пісню «Щедрик».

Насамкінець гості подякували за теплий прийом та вручили пам’ятні подарунки. Довідково: Покровськ розміщений у західній частині Донецької області, тому його називають «західними воротами Донбасу», Населення — 63 тис. осіб.

Пресслужба Закарпатської обласної ради