30 липня 2021

Відомості про стан проходження перевірки передбаченої законом України “Про очищення влади”

П’ятниця, 19 лютого 2021

Відомості про стан проходження перевірки передбаченої
Законом України “Про очищення влади”

Дата, повідомлення  про початок перевірки
 П.І.Б. особи, щодо якої здійснюється перевірка Посада на яку
претендує / призначений
Андрій Іштванович
радник голови обласної ради скачати
скачати
Пройшов перевірку передбачену Законом України “Про очищення влади”
Юрійчук
Олександр Мирославович
31.09.2017
Німчук
Жанна Андріївна
19.06.2017
скачати
Кукурудза Наталія Романівна радник голови обласної ради скачати скачати Пройшла перевірку передбачену Законом України “Про очищення влади”
скачати
Монда Наталія Вікторівна радник голови обласної ради скачати скачати Пройшла перевірку передбачену Законом України “Про очищення влади”
        10.05.2016          скачати Вієру-Васіліца
Тетяна Олександрівна
06.04.2016
Ільницька
Лариса Юріївна
23.02.2016
Петрова
Алла Олександрівна
08.02.2016
Андроненков
Сергій Сергійович
05.02.2016
Гунка
Олеся Ярославівна
Сабат
Владислав Валерійович
Малик
Юлія Леонідівна
Сигидін Олег Ігорович радник голови обласної ради скачати скачати Пройшов перевірку передбачену Законом України “Про очищення влади”
14.12.2015
скачати
Маковський Василь Іванович радник голови обласної ради скачати скачати Пройшов перевірку передбачену Законом України “Про очищення влади”
  Сенгетовська Вікторія Бертівна помічник голови обласної ради   скачати Пройшла перевірку передбачену Законом України “Про очищення влади”
 04.11.2015
скачати
Шульга Олександр Володимирович помічник голови обласної ради скачати скачати Пройшов перевірку передбачену Законом України “Про очищення влади”
30.10.2015
Гончарук
Володимир Володимирович
головний спеціаліст відділу управління комунальним майном виконавчого апарату обласної ради скачати скачати Пройшов перевірку передбачену Законом України “Про очищення влади”
11.02.2015 Доктор
Олександр Олександрович
головний спеціаліст загального відділу виконавчого апарату обласної ради скачати скачати Пройшов перевірку передбачену Законом України “Про очищення влади”