15 жовтня 2019

Відомості про стан проходження перевірки передбаченої законом України “Про очищення влади”

понеділок, 15 квітня 2019

Відомості про стан проходження перевірки передбаченої
Законом України “Про очищення влади”

Дата, повідомлення про початок перевірки
 П.І.Б. особи, щодо якої здійснюється перевірка Посада на яку
претендує / призначений
Копія заяви про перевірку Копія Декларації Результати
перевірки
31.01.2019
Товт Андрій Іштванович радник голови обласної ради скачати
скачати
Пройшов перевірку передбачену Законом України “Про очищення влади”
скачати
Юрійчук Олександр Мирославович радник голови обласної ради скачати скачати Пройшов перевірку передбачену Законом України “Про очищення влади”
31.09.2017
скачати
Німчук Жанна Андріївна радник голови обласної ради скачати скачати Пройшла перевірку передбачену Законом України “Про очищення влади”
19.06.2017
скачати
Кукурудза Наталія Романівна радник голови обласної ради скачати скачати Пройшла перевірку передбачену Законом України “Про очищення влади”
скачати
Монда Наталія вікторівна радник голови обласної ради скачати скачати Пройшла перевірку передбачену Законом України “Про очищення влади”
        10.05.2016          скачати Вієру-Васіліца Тетяна Олександрівна радник голови обласної ради скачати скачати Пройшла перевірку передбачену Законом України “Про очищення влади”
06.04.2016
Ільницька
Лариса Юріївна
радник голови обласної ради скачати скачати  Пройшла перевірку передбачену Законом України “Про очищення влади”
23.02.2016
Петрова
Алла Олександрівна
08.02.2016
Андроненков
Сергій Сергійович
радник голови обласної ради скачати скачати  Пройшов перевірку передбачену Законом України “Про очищення влади”
05.02.2016
Гунка
Олеся Ярославівна
Сабат
Владислав Валерійович
Малик
Юлія Леонідівна
Сигидін
Олег Ігорович
14.12.2015
Маковський
Василь Іванович
Сенгетовська
Вікторія Бертівна
помічник голови обласної ради скачати  Пройшла перевірку передбачену Законом України “Про очищення влади”
 04.11.2015
скачати
Шульга Олександр Володимирович помічник голови обласної ради скачати скачати  Пройшов перевірку передбачену Законом України “Про очищення влади”
30.10.2015
Гончарук
Володимир Володимирович
головний спеціаліст відділу управління комунальним майном виконавчого апарату обласної ради скачати скачати  Пройшов перевірку передбачену Законом України “Про очищення влади”
11.02.2015 Доктор
Олександр Олександрович
головний спеціаліст загального відділу виконавчого апарату обласної ради скачати скачати  Пройшов перевірку передбачену Законом України “Про очищення влади”