Останнє оновлення: 13.01.2016

№ з/п
Назва рішення
109 Про затвердження порядку денного другого пленарного засідання другої сесії обласної ради VІI скликання
110 Про депутатський запит Пауля В. Д. (щодо виділення коштів з обласного бюджету 2016 року для будівництва дошкільного навчального закладу)
111 Про депутатський запит Дем’янчука В. Ю., Федурці В. В., Мурги В. І. (щодо звернення до Кабінету  Міністрів  України  та  Державного концерну «Укроборонпром»)
112 Про депутатський запит Дем’янчука В. Ю., Федурці В. В., Мурги В. І. (щодо сприяння у вирішення питання про відкриття в с. Лопухово Тячівського району пункту швидкої медичної допомоги)
113 Про депутатський запит Ільницького П. М. (щодо запровадження нової Програми переведення котелень бюджетних установ на альтернативні види палива)
114 Про депутатський запит Андріїва А. Є. (щодо включення у Програму економічного і соціального розвитку Закарпатської області на 2016 рік)
115 Про депутатський запит Кураха І. І. (щодо вирішення питання поточного ремонту дороги в с. Латірка)
116 Про депутатський запит Резеша К. К., Орос І. І., Пейтера Ч. А., Товта М. М., Баторі Й. М., Кейса Б. Г., Гулачі Г. Л. (щодо виділення коштів на завершення реконструкції дошкільного навчального закладу в селі Вербовець)
117 Про депутатський запит Резеша К. К., Орос І. І., Пейтера Ч. А., Товта М. М., Баторі Й. М., Кейса Б. Г., Гулачі Г. Л. (щодо виділення коштів на капітальний ремонт автомобільної дороги О-07-03-05 Великі Ком’яти–Вилок на ділянці Шаланки–Перехрестя)
118 Про депутатський запит Мана Д. М. (щодо забезпечення учнів початкових класів загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів с. Порошково)
119 Про депутатський запит Мана Д. М. (щодо виділення коштів у сумі 650 тис. грн)
120 Про депутатський запит Дан Н. І., Каптоли Р. І., Куцина В. Й., Яринича Ф. М. (щодо виділення коштів для завершення будівництва та введення в експлуатацію стаціонарного відділення, поліклінічного відділення та пункту екстреної медичної допомоги з аварійних будівель Углянської амбулаторії)
121 Про депутатський запит Кураха І. І. (щодо вирішення питання виділення додаткових коштів Ужгородській центральній міській клінічній лікарні)
122 Про депутатський запит Туріс І. Ю. (щодо надання інформації департаментом освіти і науки облдержадміністрації про пропозиції вчителів області до нових навчальних  програм Міністерства освіти і науки України)
123 Про депутатський запит Туріс І. Ю. (щодо проведення аналізу затребуваності необхідних спеціальностей у професійно-технічних закладах області)
124 Про усний депутатський запит Мотильчака М. А. (щодо необхідності проведення ремонтних робіт для відновлення роботи світлофорів, встановлених у с. Ракошино)
125 Про усний депутатський запит Добромільського П. П. (щодо виділення у 2016 році коштів обласного бюджету на заміну вікон і дверей Білківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1)
126 Про депутатський запит Шніцера Р. І., Вишняка А. М., Грицика П. В., Мана Д. М. (щодо сприяння у виділенні коштів для проведення реконструкції очисних споруд в м. Перечин)
127 Про усний депутатський запит Губаля В. І. (щодо виділення коштів на завершення будівництва корпусу «Б» Сокирницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів)
128 Про Регіональну програму сімейної, демографічної, ґендерної політики, попередження насильства в сім’ї та протидії торгівлі людьми на 2016–2020 роки
129 Про Регіональну програму «Спортивний майданчик» на 2016–2020 роки
130 Про Програму «Ромське населення Закарпаття» на 2016–2020 роки
131 Про Програму інформатизації області на 2016−2018 роки
132 Про Програму фінансової підтримки комунально-експлуатаційного, автотранспортного господарства облдержадміністрації та збереження будинку обласної ради і облдержадміністрації як пам’ятки архітектури на 2016 рік
133 Про Програму діяльності державної установи Закарпатський обласний контактний центр на 2016 рік
134 Про обласний бюджет на 2016 рік (нова редакція)
135 Про внесення змін та доповнень до рішення обласної ради від 16 березня 2006 року №724
136 Про закріплення об’єктів нерухомого майна на праві оперативного управління (м. Ужгород, вул. Минайська, 38/80)
137 Про закріплення об’єктів нерухомого майна на праві оперативного управління (нежитлові приміщення ІІ поверху будівлі за адресою: м. Ужгород, вул. Волошина, 18)
138 Про погодження призначення директора Домбоківської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІ ступенів Закарпатської обласної ради
139 Про погодження призначення директора Перехрестівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІ ступенів Закарпатської обласної ради
140 Про план роботи обласної ради на 2016 рік
141 Про структуру і чисельність виконавчого апарату обласної ради, витрати на утримання ради та її виконавчого апарату на 2016 рік
142 Про Звернення депутатів обласної ради до Президента України Порошенка П. О., Голови Верховної Ради України Гройсмана В. Б., Прем’єр-міністра України Яценюка А. П. (щодо необхідності відновлення інвестиційного режиму СЕЗ «Закарпаття»)
143 Про Звернення депутатів обласної ради до Кабінету Міністрів України, Міністерства закордонних справ України (щодо активізації розбудови пунктів пропуску та удосконалення процесу прикордонного контролю на західних кордонах України)
144 Про Звернення депутатів обласної ради до Міністра освіти і науки України Квіта С. М. (щодо включення мов національних меншин до переліку предметів зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання)
145 Про Звернення депутатів обласної ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів  України (із проханням замінити діючий механізм надання пільг на проїзд автомобільним транспортом загального користування)
146 Про Звернення депутатів обласної ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів  України (щодо передачі з державної у комунальну власність майна відповідних професійно-технічних навчальних закладів)

Всі рішення розміщені у форматі Adobe Reader. Для перегляду PDF файлів необхідно встановити на комп’ютер програму Adobe Acrobat Reader. Останню версію цієї програми можна завантажити на веб-сайті компанії Adobe.