19 січня 2022

Середа, 29 грудня 2021

ЩЕРБЕЙ
Мирослав Васильович

Народився 15 червня 1968 року у селі Щербовець Воловецького району. У 1993 році закінчив Львівський державний інститут фізичної культури за спеціальністю «Фізична культура і спорт»; у 2004 – Національний університет «Львівська політехніка», спеціальність «Менеджмент зовнішньо-економічної діяльності»; у 2015 – Львівський державний університет безпеки життєдіяльності за спеціальністю «Пожежна безпека», кваліфікація –
 інженер з пожежної безпеки. Заслужений працівник фізичної культури і спорту України (1999). Має орден «За заслуги» ІІІ ступеня (2009).

Працював викладачем фізичного виховання, заступником директора Мукачівського ПТУ №31. Обіймав керівні посади у Закарпатському Центрі соціальних служб для молоді, обласному спортивному клубі «Закарпаття». Був доцентом кафедри фізичного виховання Ужгородського національного університету, радником Міністра відділу радників Міністра Управління Апарату МНС України, помічником ректора Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, помічником начальника Головного управління МНС України в Закарпатській області, начальником Головного управління МНС України в Закарпатській області.

Обирався депутатом Воловецької районної ради V скликання (2006 – 2010), із червня 2009 року – голова Воловецької районної ради V скликання.

Був депутатом обласної ради IІІ, ІV та VI скликань.

Із 2020 року – начальник Управління ДСНС України у Закарпатській області.

Обраний депутатом Закарпатської обласної ради VІIІ скликання від ЗАКАРПАТСЬКОЇ РЕГІОНАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”. Член фракції Політичної партії “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”.

Входив до складу постійної комісії обласної ради з питань  бюджету та  постійної  комісії обласної ради з питань законності, правопорядку та регламенту.

Заступник голови постійної комісії обласної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, нагороджень, правових питань та антикорупційної діяльності.