Олексій Петров відкрив третє пленарне засідання першої сесії облради

Сьогодні, 17 грудня, голова Закарпатської обласної ради Олексій Петров відкрив третє пленарне засідання першої сесії облради. Найперше наголосив, що, оскільки діють карантинні вимоги, то у сесійній залі присутні доповідачі тільки з тих питань, які потребують узгоджень. Також, через загрозу поширення коронавірусної інфекції, кількість запрошених на сесію – обмежена.

Відтак Олексій Геннадійович  привітав  призначеного голову ОДА Анатолія Полоскова, побажавщи йому успіхів у праці, а також   колег-депутатів, які святкували іменини з часу проведення місцевих виборів до сьогодні. Серед них  – Михайло Кіш, Микола Дербак, Владислав Каськів та  ювіляри – Василь Крулько, Єва Якушева, Олександр Кеменяш.

Оскільки двох шанованих краян відзначено вищими державними  відзнаками, тож головуючий  привітав і їх.

Так,  заступнику голови обласної ради Денису Ману Постановою ВРУ від 2 грудня 2020 року присуджено Премію за внесок молоді у розвиток парламентаризму та місцевого самоврядування, а директора Великодобронської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Йосипа Кантора розпорядженням Голови ВРУ від 9 грудня 2020 року відзначено щорічною Премією Верховної Ради України педагогічним працівникам.

О.Петров звернувся із привітанням і до новообраних голів районних рад, міських голів області та голів обʼєднаних територіальних громад,  висловив сподівання на тісну співпрацю заради  добра жителів краю. І,  користуючись нагодою, закликав представників органів місцевого самоврядування краю,  депутатів долучитись до благодійних акцій, що відбуваються в області до Дня святого Миколая та Різдва Христового!

Пресслужба облради