Сьогодні святкує 77-й день народження знаний митець Закарпаття — народний художник України — Степан Золтанович Шолтес. Цей майстер пензля виростав і формувався на зламі художніх епох у сім’ї улюбленого учня корифеїв закарпатського живопису Адальберта Ерделі та Йосипа Бокшая.
Мабуть тому Степан Золтанович увібрав у своєму оригінальному стилі усе найкраще з батькової школи образотворчого мистецтва і доповнив його своїм сучасним поглядом.
Сьогодні від себе особисто та від депутатського корпусу Закарпатської обласної ради бажаю Вам, Степане Золтановичу, доброї вдачі, міцного здоров’я і — ще багато років надихати нас своєю творчістю!
З повагою, голова Закарпатської обласної ради
Олексій Петров