У День Святого Миколая депутати облради завітали у Свалявський дитбудинок

Уже традиційно у День Святого Миколая та напередодні новорічно-різдвяних свят, до діток із Обласного будинку дитини, що у Сваляві, завітали депутати обласної ради. Із цієї радісної нагоди малеча зі своїми педагогами підготували святкове дійство «Завітай, завітай в кожен дім, Миколай!». Вихованці показали тематичну виставу, співали пісні, танцювали, розповідали вірші та продемонстрували, які вони старанні й талановиті, за що отримали, як і годиться, подаруночки.

На свято завітали також керуюча справами облради, депутат облради Мирослава Ливч, депутат облради Едгар Токар, представники Генерального консульства Угорщини в Ужгороді та ін.

Гості бажали діточкам зростати чемними та розумними, добре навчатися та вірити у справжнє диво. Також теплі слова вдячності та шани нині лунали на адресу працівників закладу, які щиро дбають про діток-сиріт та діточок, позбавлених батьківського піклування.

Із вітальним словом до присутніх звернулася посадовець облради Мирослава Ливч. «У цей непростий для нашої країни час, дітки, а особливо діти-сироти потребують уваги, піклування та тепло наших сердець. Ми робитимемо усе можливе, щоб малеча почувалася у безпеці, теплі та відчувала нашу підтримку, аби їх очі сяяли радістю. Щира подяка керівництву закладу та усьому колективу, які прихистили діток із сиротинця Білої Церкви, що на Київщині. Нині дітки почуваються тут добре, отримують усе необхідне для розвитку й виховання», – наголосила керуюча справами та побажала вихованцям дитбудинку, щоб Святий Миколай вислухав їх прохання і вони знайшли свої родини, батьківську любов. Вона щиро подякувала угорським дипломатам за систематичне надання гуманітарної допомоги та побажала усім Миру, радісних новорічно-різдвяних свят.

Зі свого боку директор Володимир Бейреш висловив подяку меценатам, усім людям із чуйним серцем, які піклуються про те, щоб заклад розвивався і надавав широкий спектр реабілітаційних послуг. «Ми відчуваємо потужну підтримку, насамперед від засновника – Закарпатської облради, а також обласної військової адміністрації, Генконсульства Угорщини в Ужгороді, різних благодійників. Зокрема, у цьому році за кошти обласного бюджету для закладу придбано сенсорну кімнату із інтерактивним обладнанням, що дасть змогу надавати більше якісних послуг, і не тільки вихованцям закладу. Низький уклін усім, хто піклується про діток-сиріт, ваші справи говорять за вас», – зазначив керівник дитбудинку.

Насамкінець гості разом із діточками виконали пісню-молитву «Ой хто, хто Миколая любить» та на добру пам’ять зробили спільне фото.

Пресслужба Закарпатської облради