Закарпатських волонтерів відзначили до Дня святого Миколая

Голова Закарпатської обласної ради Володимир Чубірко разом головою Закарпатської ОВА Віктором Микитою відзначили до Дня святого Миколая кілька десятків волонтерів та причетних до волонтерського руху закарпатців.

Серед них — представники громадських організацій Ужгорода та Закарпаття, працівники галузі охорони здоров’я, соціальні працівники та просто небайдужі ужгородці, які з перших днів війни допомагали приймати наших співвітчизників, котрі тікали від війни та сприяти забезпеченню наших військовослужбовців.

Зокрема, за дорученням Президента Володимира Зеленського Віктор Микита та Володимир Чубірко вручили високу нагороду — орден Богдана Хмельницького «За заслуги» І ступеня закарпатському офіцеру, бойовому полковнику, котрий захищає Україну не на відстані, Юрію Белякову.

Сьогодні Юрій Беляков керує однією з бойових бригад, котра відзначилася у боях за звільнення України від російських окупантів.

Окремо медаллю Ради національної безпеки і оборони ІІ ступеня керівники краю нагородили працівників медичного сектору краю Володимира Андришиина та Михайла Поповича і такою ж відзнакою ІІІ ступеня — медикиню Світлану Чопик.

У свою чергу пісенними подарунками та танцювальними композиціями волонтерів вітали закарпатські колективи ансамбль народного танцю «Кольори Карпат», академічний камерний хор «Кантус», взірцевий ансамбль народного танцю «Джерельця Карпат», народний фольклорний ансамбль «МАКи» Академії культури і мистецтв т ансамбль «Акцент».

«Низький уклін усім, хто присвятив своє життя допомозі тим, хто її найбільше потребує у наш час. Тим, хто, починаючи з 24 лютого зустрічав на вокзалах, наших співвітчизників, допомагав організовувати їхній побут та не шкодував на це ні здоров’я ні часу. Такі люди — надійний тил України, — прокоментував подію Володимир Чубірко».

Пресслужба Закарпатської обласної ради