В Ужгороді розпочала роботу виставка творів Андрія Коцки

Сьогодні, 28 квітня у Закарпатському обласному художньому музеї ім. Йосипа Бокшая відкрито виставку творів народного художника України Андрія Андрійовича Коцки (1911 – 1989) під назвою «Невідомий Коцка», присвячену 110-й річниці з дня народження автора. Тут представлено 46 робіт знаного земляка із приватних збірок, серед яких і автопортрет.

На її відкриття завітали представники обласної ради: перший заступник голови ради Андрій Шекета, керуюча справами обласної ради Мирослава Ливч, голова постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки, культури, духовності, молодіжної політики, фізкультури і спорту, національних меншин та інформаційної політики Наталія Шетеля.

Директор музею Франциск Ерфан поважним гостям розповів про творчі здобутки митця, а також обговорили й супутні питання, які є актуальними для розвитку установи.

Андрій Шекета підкреслив, що задля збереження культурної спадщини нашого краю та розвитку мистецтва в області діють регіональні програми, заходи виконання яких перебувають на контролі профільної комісії, яку очолює Наталія Шетеля.

Загалом йшлося і про проблемні питання розвитку комунальних закладів культури Закарпатської обласної ради та шляхи їх вирішення.