Володимир Чубірко: “Безпосередній контакт із нашими захисниками- надзвичайно важлива річ!”

Голова Закарпатської обласної ради Володимир Чубірко разом з головою ОВА побували в одному з військових навчальних центрів України.

Керівники області подякували бійцям за захист, оглянули умови несення служби та взяли участь у практичних заняттях одного з підрозділів ЗС України, котрий готується до виконання бойових завдань.

“Безпосередній контакт із нашими захисниками – надзвичайно важлива річ. Лише так можна з’ясувати об’єктивну ситуацію у місці несення ними служби, з’ясувати їхні насущні потреби, подякувати хлопцям і підтримати їх високий бойовий дух. Беремо на олівець усе почуте й побачене і продовжуємо робити все від нас залежне для створення якнайкращих умов несення служби. Разом переможемо!”, – прокоментував візит голова обласної ради.

Пресслужба Закарпатської обласної ради