Володимир Чубірко з нагоди 80-річного ювілею привітав вчительку математики Поліну Синишину

Print Friendly, PDF & Email

Поліна Никифорівна Синишина – колишня вчителька математика, відмінниця освіти, яка весь свій педагогічний стаж пропрацювала в Ужгородської загальноосвітньої школі І-ІІІ ступенів №15. За словами нинішнього директора закладу Володимира Поліщука, це працьовита, віддана своїй справі фахівчиня, яку добре знають і пам’ятають у колективі, незважаючи на те, що вона вже 15 років перебуває на пенсії. Досі Поліні Никифорівні телефонують колишні учні, у яких вона була класоводом. А деякі з них завдяки улюбленій вчительці також обрали своєю професією педагогіку.

Днями пані Синишина відзначила поважну дату – 80-річчя. З цієї нагоди вона нагороджена грамотою голови Закарпатської обласної ради «За вагомий особистий внесок у реалізацію державної політики в галузі національної освіти, досягнуті успіхи у справі навчання і виховання підростаючого покоління, багаторічну сумлінну працю та з нагоди ювілею».

Привітали ювілярку особисто Володимир Чубірко та депутат облради Олександр Антал, зазначивши, що такі люди – гордість закарпатської педагогічної освіти і заслуговують на найвищі слова подяки й пошани від земляків.

Пресслужба Закарпатської обласної ради