Закарпатська обласна рада й надалі підтримуватиме людей з інвалідністю

Print Friendly, PDF & Email

Відбулася зустріч голови Закарпатської обласної ради Володимира Чубірка з Василиною Марко, директоркою Закарпатського регіонального центру соціально-трудової реабілітації та професійної орієнтації «Вибір». 

Василина Михайлівна очолює заклад із 2001 року. За цей час центр підтримав більше 5 тисяч людей з інвалідністю та членів їхніх родин. Робота проводиться у різних напрямах: інформаційно-консультативна допомога за телефоном, онлайн і особисто, соціально-психологічна, юридична підтримка у вигляді тренінгів, семінарів і особистих зустрічей, активна фізична та професійна реабілітація, дозвілля і спорт.

Усі ці роки обласна влада опікується потребами центру. Окремо працівники «Вибору» знаходять місцевих партнерів, міжнародних донорів і спонсорів, завдяки чому підопічні мають можливість почуватися потрібними і корисними суспільству.  

На сьогодні центр надає допомогу близько 300-м людям з особливими потребами із Ужгорода та інших районів області.

Володимир Чубірко підтвердив готовність різнопланової співпраці обласної влади, всього депутатського корпусу з центром «Вибір» на 2022 рік. Також він пообіцяв допомогти у вирішенні питання виділення складського приміщення для технічних потреб при надходженні доброчинної допомоги. Василину Марко запрошуватимуть для участі і консультацій на засідання постійної депутатської комісії, яка розглядає питання соціальної сфери, для захисту людей, які перебувають у кризових станах.   

Керівник облради подякував Василині Марко за довгу плідну роботу у сфері допомоги людям з інвалідністю, побажав здоров’я, сили й наснаги у нелегкій благородній справі. 

Пресслужба Закарпатської обласної ради