![](https://zakarpat-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/1-2-160x90.jpg)
Привітав учасників заходу з Польщі та України Віце Маршалек Люблінського воєводства Збігнєв Войцеховський, який вкотре засвідчив про підтримку українського народу у його боротьбі за свободу і незалежність, а також наголосив на важливості таких програм транскордонної співпраці у розбудові партнерства задля розвитку регіонів.
В рамках Форуму працювали три тематичні групи, в яких кожен зміг презентувати потенціал своєї громади чи регіону та запропонувати цікаві ідеї для майбутніх проєктів:
![✅️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
Підписуйтеся на наші новини у Facebook: https://www.facebook.com/zakrada.gov.ua/
та читайте більше новин на нашому Telegram: https://t.me/PressZakrada