![No Image](https://zakarpat-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2013/08/b3652-160x100.jpg)
Іван Балога зустрівся з делегацією краю Височини
Як уже повідомлялося в Закарпатті з робочим візитом побувала делегація краю Височина на чолі з керівником крайового уряду, головою правління благодійного фонду «Віза» Зденеком Кадлецом.
| | Підтримуємо Українську Армію! Реквізити офіційного спеціального рахунку: UA843000010000000047330992708 | |
Як уже повідомлялося в Закарпатті з робочим візитом побувала делегація краю Височина на чолі з керівником крайового уряду, головою правління благодійного фонду «Віза» Зденеком Кадлецом.
У понеділок на Закарпаття прибула офіційна делегація краю Височина з Чеської Республіки. Головна мета візиту – огляд спільних проектів, що реалізуються в співпраці із Закарпаттям. […]
Copyright © 2024 | Розробка сайту: Globalistic