Останнє оновлення: 08.12.2015


з/п
Назва рішення
12 Про депутатський запит Кураха І. І. (щодо виділення коштів у рамках Програми «Турбота»)
13 Про депутатський запит Ліврінца А. А. (щодо виділення коштів з  обласного  бюджету на закупівлю  нового  сучасного  рентгендіагностичного
обладнання)
14 Про депутатський запит Дан Н. І., Каптоли Р. І., Куцини В. Й., Яринича Ф. М. (щодо унеможливлення   відключення   від   газопостачання
малозабезпечених  верств  населення)
15 Про депутатський запит Балоги О. А., Скрипа В. В., Дан Н. І., Яринича Ф. М. (щодо додаткового  виділення  3000,0 тис. грн і внесення змін до Програми «Турбота»)
16 Про депутатський запит Скрипа В. В. (щодо виділення коштів обласного  бюджету для  відновлення  функціонування  стаціонарного відділення  в с.  Керецьки Свалявського  району)
17 Про депутатський запит Скрипа В. В., Яринича Ф. М. (щодо перерозподілу  коштів  обласного  бюджету  по  Програмі  протидії захворюванню  на  туберкульоз  в  області  на  2012 – 2016  роки)
18 Про депутатський запит Антала О. П. (щодо виділення коштів на будівництво міні – спортивного комплексу на сільському стадіоні у с. Невицьке)
19 Про депутатський запит Добромільського П. П., Савка І. І. (щодо виділення коштів з обласного бюджету для запуску водогону)
20 Про депутатський запит Нусера Е. Е. (щодо надання інформації про хід реалізації інфраструктурних проектів в рамках програми «Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2007-2013» )
21 Про депутатський запит Мотильчака М. А., Скрипа В. В. (щодо проекту обласної цільової програми «Психолого-педагогічний та медико-соціальний  супровід дітей і дорослих із розладами аутистичного спектру на 2016–2020 роки»)
22 Про депутатський запит Грицика П. В. (щодо надання звіту про використання коштів)
23 Про затвердження протоколу №1 засідання лічильної комісії
24 Про затвердження протоколу №2 засідання лічильної комісії
25 Про присвоєння рангу посадової особи місцевого самоврядування голові обласної ради
26 Про оплату праці голови обласної ради
27 Про першого заступника голови обласної ради
28 Про присвоєння рангу посадової особи місцевого самоврядування першому заступникові голови обласної  ради
29 Про оплату праці першого заступника голови обласної ради
30 Про утворення постійних комісій обласної ради
31 Про президію обласної ради VІІ скликання

Всі рішення розміщені у форматі Adobe Reader. Для перегляду PDF файлів необхідно встановити на комп’ютер програму Adobe Acrobat Reader. Останню версію цієї програми можна завантажити на веб-сайті компанії Adobe.